Флешмоб «Я за безпечний рух!»
Дата: 13.05.2026 20:38
Кількість переглядів: 29
Учні 5 класу долучилися до онлайн-флешмобу «Я за безпечний рух!» у рамках Тижня безпеки дорожнього руху.
Діти творчо підійшли до виконання завдання: створили яскраві плакати та малюнки на тему безпеки на дорозі, придумали цікаві заклики й гасла.
Учасники флешмобу ще раз нагадали всім, наскільки важливо дотримуватися правил дорожнього руху, бути уважними та відповідальними пішоходами й пасажирами.
Кожна робота стала маленьким, але важливим кроком до безпечного майбутнього, адже: «Безпечний рух починається з тебе!»





